Projekt Sauna

Sauny ogrodowe

Dzięki nam już w kilkanaście dni możesz stać się szczęśliwym posiadaczem swojej prywatnej strefy relaksu we własnym ogrodzie. Chcesz, aby przy Twoim domu stała sauna ogrodowa z jacuzzi? Nic prostszego – zapoznaj się z naszą ofertą!

Projekt Sauna – strefa SPA w Twoim ogrodzie

Nasze konstrukcje drewniane montujemy na terenie Polski, a nawet w obrębie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy w stanie postawić pomieszczenie praktycznie na każdym terenie, także na trudnodostępnych fragmentach działek. Sauna ogrodowa beczka czy domek z jacuzzi – co wybierzesz dla siebie?

Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia oraz wysoką jakość używanych materiałów. Każda konstrukcja wyposażona jest w specjalistyczny piec saunowy, ławki i wentylację. Do Twojego wyboru pozostaje kwestia opcji dodatkowych, zależnych od wybranej oferty. W Twojej ogrodowej strefie relaksu możemy zamontować udogodnienia takie jak zestaw audio sterowany Bluetooth. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi konstrukcjami, których opisy i zdjęcia zamieszczamy poniżej.

Kompaktowe sauny ogrodowe typu beczka sprawdzą się nawet na niewielkiej ławce. Sześcioosobowe pomieszczenia zewnętrzne mają niewielkie wymiary i wyposażenie w formie pieca elektrycznego lub spalinowego. Wyróżnia je dodatkowo estetyczny wygląd.

Wielofunkcyjne domki saunowe z jacuzzi polecamy wymagającym klientom. Wykonane na zamówienie przez doświadczonego producenta są trwałe i niezawodne. Idealne do przydomowego ogrodu oraz do użytku komercyjnego, np. w agroturystyce.

Sauny na zamówienie – standardowe i z jacuzzi

Zachęcamy do złożenia zamówienia na nasze nowoczesne rozwiązania, których jakość i funkcjonalność zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Nasza firma to producent saun ogrodowych, jakie znajdują się w ofercie, dlatego otrzymujesz od nas gwarancję satysfakcji z otrzymanego modelu. Na zewnętrznej posesji możesz zamontować standardową beczkę lub domek saunowy z jacuzzi. Ta ostatnia opcja daje Ci jeszcze więcej możliwości relaksu! Pomieszczenia wykonujemy na wymiar, dostosowując ich powierzchnie do Twoich potrzeb.

Klasyczna sauna ogrodowa typu beczka to znakomita opcja, jeśli zależy Ci na kompaktowym rozwiązaniu. Ma niewielkie wymiary, a mimo to pomieści aż 6 użytkowników, więc sprawdzi się dla całej rodziny. Model zewnętrzny wykonujemy na zamówienie z drewnianych desek, które znakomicie wkomponują się w zieloną roślinność znajdującą się na terenie posesji. Drugą propozycją producenta jest domek saunowy z jacuzzi, który ma wyższą cenę, lecz warto rozważyć jego zakup, jeśli chcesz mieć własne spa w przydomowym ogrodzie.

Sauna zewnętrzna ogrodowa na wymiar

Zarówno standardowe beczki zewnętrzne, jak i domki z jacuzzi zaopatrzone są w piec elektryczny lub spalinowy, a także w oświetlenie ledowe. Jako producent wykonujemy nowoczesne i bardzo estetyczne sauny ogrodowe na zamówienie, których wymiary i wyposażenie dodatkowe dostosowujemy indywidualnie do Twoich preferencji. Możesz zdecydować się na montaż systemu audio w pomieszczeniu, który umili sesje relaksacyjne przeżywane w gronie przyjaciół i rodziny lub w pojedynkę.

Każda wykonana na wymiar sauna ogrodowa, z jacuzzi lub bez niego, to inwestycja na lata, która rzeczywiście się opłaca. Wszystkie modele mają solidną konstrukcję o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, która jest też odporna na inne niekorzystne warunki zewnętrzne, przede wszystkim wilgoć i wahania temperatur. Decydując się na zamówienie beczki lub domku saunowego, otrzymujesz pomieszczenie funkcjonalne prosto od producenta, z montażem wliczonym w ostateczną cenę produktu.

Klasyczna sauna ogrodowa w nowoczesnej odsłonie

Łaźnie parowe oraz suche w przeróżnej formie były wykorzystywane przez człowieka już w starożytności. Montowano je przeważnie z drewnianych desek i wyposażano w proste palenisko. Współcześni producenci oferują swoim klientom możliwość zamówienia gotowej sauny ogrodowej na wymiar, która jest zaopatrzona w piec elektryczny dla wygody oraz bezpieczeństwa użytkowników. Właśnie takie modele zewnętrzne znajdziesz w naszym katalogu, zarówno w postaci standardowej beczki, jak i domku z jacuzzi.

Każdy wariant jest lub może być wyposażony w m.in.:

  • energooszczędne oświetlenie ledowe,
  • głośniki sterowane przez bluetooth,
  • grawitacyjny system wentylacyjny,
  • zestaw drewnianych ławek.

Jeśli chcesz przekonać się, jakie sauny ogrodowe wykonaliśmy do tej pory, zapraszamy Cię do sprawdzenia dotychczasowych realizacji. Na stronie przedstawiamy domki saunowe z jacuzzi oraz klasyczne beczki, które zrealizowaliśmy na zamówienie klientów z całego kraju. Jako producent oferujemy nie tylko rozwiązania zewnętrzne, ale też domowe na wymiar, będące świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie dysponują własnym ogrodem. Niezależnie od wybranego wariantu, gwarantujemy, że sprosta on Twoim wymaganiom – jakościowym oraz estetycznym.

Producent nowoczesnych saun ogrodowych

Skontaktuj się z nami w celu zakupu domku saunowego lub beczki ogrodowej bezpośrednio od producenta! Realizujemy zamówienia indywidualne, których ostateczny koszt uzależniony jest od kilku czynników, przede wszystkim rodzaju pomieszczenia oraz zastosowanych w nim rozwiązań. Standardowa sauna zewnętrzna na wymiar jest tańsza od wariantu z jacuzzi, który jednak polecamy Twojej uwadze, jeśli lubisz relaksować się w kąpieli z bąbelkami powietrza. Oba modele łączą trwałość budowy i estetyczne wykończenie.

Składając zamówienie na beczkę ogrodową lub domek z jacuzzi z opcją montażu przez producenta, otrzymujesz kompleksową usługę w dobrej cenie. Poszczególne elementy zewnętrznej sauny produkujemy w Kielcach, a następnie skręcamy na miejscu docelowym w krótkim czasie. Jeśli jednak warunki na to nie pozwalają, ze względu na, np. ograniczoną powierzchnię, dostarczymy do Ciebie uprzednio złożone pomieszczenie. Jego wymiar dopasowujemy do Twoich wytycznych, tak aby idealnie pasowało do wielkości Twojego ogrodu.

Sauna beczka czy domek z jacuzzi?

Jesteśmy w stanie zrealizować niestandardowe zamówienie, które uwzględni Twoje indywidualne preferencje i będzie dostosowane do warunków panujących na danym terenie. Jako producent o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu zewnętrznych saun ogrodowych podejmiemy się każdego wyzwania, jakie przed nami postawisz! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat domków z jacuzzi lub beczek na wymiar, zapraszamy Cię na podstrony produktów, gdzie udostępniliśmy ich szczegółowy opis.