Projekt Sauna

Nasze realizacje

Nietypowe rozwiązanie, które odpowie na Twoje oczekiwania? Nie ma problemu – najlepszym przykładem jest ta sauna fińska połączona z sauną IR, którą stworzyliśmy między innymi dzięki sterownikowi odpornemu na wysokie temperatury. Klientka postawiła na oryginalne rozwiązanie oraz na ciekawy projekt w kształcie beczki z przednim i tylnym przeszkleniem. W środku znajduje się elektryczny Piec Harvia Cilindro o mocy 9 kW. Uwzględniono też 4 promienniki EOS Vitae Compact – 350 W, a także system audio z możliwością sterowania smartfonem.

Projekt, który zrealizowaliśmy w ciągu dwóch dni w ogródku klientki. Wyzwaniem był jednak nie tylko transport obiektu na miejsce, ale też doprowadzenie do niego oświetlenia — przekopanie terenu nie wchodziło w grę. W efekcie ta sauna w kształcie beczki została wyposażona w oświetlenie LED zasilane akumulatorem. Mamy tu także opalany drewnem piec Harvia M3 oraz szklany front. Wnioski? Jeśli uważasz, że w Twoim ogrodzie nie da się postawić sauny, skontaktuj się z nami – na pewno znajdziemy satysfakcjonujące wyjście!

Klasyczny obiekt w formie drewnianego domku powstawał w ogrodzie klienta – brak możliwości transportu gotowej sauny sprawił, że na miejsce przywieźliśmy elementy prefabrykowane i stworzyliśmy ją od podstaw. Relaksujące seanse w gorącej temperaturze umożliwia opalany drewnem piec Harvia M3. Siła tkwi w prostocie – sauna domek, jaką mamy w naszym katalogu ofertowym, to wybór osób ceniących klasyczne i uniwersalne rozwiązania do domu i ogrodu.

Strefa relaksu w domu? Nic prostszego – w tym przypadku wykonaliśmy realizację, która nie tylko zapewnia miejsce do odpoczynku, ale jest też kompatybilna z systemem Smart Home. Sterowanie nią smartfonem jest możliwe dzięki zastosowaniu sterownika FFES. Mała i kompaktowa, została umieszczona pod skosami i zaprojektowana z myślą o dwójce użytkowników. Dekoracyjności dodaje jej oświetlenie panelu wykonanego z soli himalajskiej, a ciepło emitowane jest przez efektywny piec elektryczny Harvia Cilindro Black o mocy 6 kW.

Zapraszamy do kontaktu!

Adres

Wyślij wiadomość